Kočička - muchláček

Novinka Tip
1 050 Kč / ks
Skladem

Neotřelá varianta tzv. muchláčků pro milovníky kočičích kožíšků. Multifunkční hračka pro nejmenší.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvýraznějším prvkem je kruhová kapsička na bříšku jako ten nejútulnější úkryt a pelíšek, kam se může schovat cokoliv či kdokoliv velikosti Palečka. Pro batole to je přímo výzva: co všechno zvládne do úkrytu schovat a zase vytáhnout? Třeba dudlík, který je možné připevnit na poutko nebo Mrňouska od Břichopase. Nebo jakoukoliv drobnost... však ono je lidské mládě dost vynalézavé.

Celý Pelíšek je ušitý velmi pečlivě a z několika vrstev tak, aby byl každý šev schován a miminku či batoleti nehrozilo žádné nebezpečí. 

Přední strana s kapsou je z bavlněného plátna, opatřená krásnou výšivkou s jarními květinovými motivy. Hlavička a tlapky jsou měkce plněné dutým vláknem. Zadní strana a ocásek jsou z růžového minky, na dotek velmi jemného 100% polyesteru. 

Hračka je opatřená 3 poutky: jedním za hlavou, takže jde hračka kamkoliv zavěsit (třeba k hrazdičce nebo rukojeti kočárku), druhým na obvodu u ocásku pro připnutí kousátka, který je součástí hračky. Poslední poutko je skryté přímo v kapsičce a je určeno pro klip s dudlíkem.

Hračku lze prát na krátký program v pračce max. na 30°C, přední bavlněnou část lze opatrně přežehlit.

Materiál:  100% bavlna (plátno) a mušelín (v kapsičce), 100% polyester minky (zadní strana a ocásek), duté vlákno výplň (hlava, nohy)

Kousací kroužek (barevný klip) je součástí hračky, pochází od českého výrobce a má potřebné atesty pro miminka.

Chcete-li si dokoupit klip na dudlík nebo na zavěšení hračky, vybírejte ze 4 barevností zde: KROUŽEK

IMG_9340 IMG_9364

Ke kočičí mámě můžete dokoupit koťátko nebo deky se shodnými motivy výšivek i zvolených materiálů.

IMG_8623 IMG_8924

 

Vzory Pelíšků jsou REGISTROVANÉ, jakékoliv snahy o kopírování budou řešeny právní cestou.