Bi(a)lance

Čas si žádá bilanci předchozího roku. Jen shrnu: Bylo toho moc, bylo to dramatické a chvílemi bolestné, hodně mi ten rok vzal, zdraví nenávratně, taky jsem prodělala dost peněz, ale co bylo, bylo. Zkušenosti. S Boží pomocí vše dobré. Děkuji. 

Co mě ale opravdu těší, je fakt, že se Břichopasovi začíná dařit. Konečně. Může za to tahle neúnavná krasavice. Myslím, že mohu datovat historii Břichopase PŘED Texi a PO Texi.
Jsem vděčná za příležitost, kterou jsem dostala, není to samozřejmost.

 

IMG_9827

 

A na co se můžete v novém roce těšit u Břichopase?

  1. Na novinky, na spoustu (doufám!) šitých novinek. Protože malosériová výroba pojede s radostí a vášní. Výšivkové sny si budu plnit dál. Připravuji nejen nové šicí sady, ale konečně se dostane prostor i pro vyšívací obrázky.
  2. Rok 2019 jsem si vytyčila jako milník pro mé textilní pohádky. S přípravami je ohromná práce, chci mít několik variant a těším se jak malé dítě.
  3. Také jsem ukončila BLOG na wix.com, neboť jeho roční provoz mě nově vyšel na 5 tisíc. Vzhledem k tomu, že nejde o výdělečnou platformu, zrušila jsem ho. Blogování o světových hračkářích přesouvám na staronový blog a zde na webu ponechám prostor na zprávy ze zákulisí Břichopasí dílny.
  4. Omezím kurzy šití u mne v Baťovu. Ztráta sluchu postupuje a ačkoliv mi v osobním kontaktu ještě dobře slouží naslouchadla, je pro mě celodenní úsilí naslouchat druhým vysilující. Tuto službu tak trochu zastupují mé šicí sady.
  5. V hlavě mám pár nehračkových nápadů, uvidím, zda se mi podaří je dotáhnout do zdárného konce. Samotnou by mě to potěšilo. Nechám se překvapit.
  6. A také doufám, že tento web všem návštěvníkům usnadní procházky mezi hračkami a výšivkami.